Galeria z konkursu cosplay na Fantasmazuria 2017

Dodane: 19 czerwca 2017 - 15:42:40, przez: LDM | zostaw komentarz

W miniony weekend w Ostródzie odbyła się impreza której patronowaliśmy, czyli Fantasmazuria. Jak było? Tego dowiecie się niedługo z relacji przygotowanej przez naszego wysłannika Słodkiego Jezusa. A teraz zapraszamy Was do galerii z konkursu cosplay, który odbył się podczas trwania konwentu. Zwycięskim strojem był Ninja z Metin 2 autorstwa Arcanias Cosplay. Zapraszamy do oglądania. Galerię zobaczycie również na naszym FB. Zdjęcia przygotował: Erwin Photography.

Zobacz świetne stroje Warsaw Comic Con & Good Game Expo!

Dodane: 9 czerwca 2017 - 15:05:52, przez: LDM | zostaw komentarz

W dniach 1-4 czerwca 2017 roku w podwarszawskim Nadarzynie odbył się pierwszy Comic Con w Polsce - Warsaw Comic Con. W tym samym czasie w halach tagów Ptak Warsaw Expo odbywała się również gamingowa impreza Good Game Expo. Z tych dwóch imprez przygotowaliśmy dla Was galerię cosplay z naprawdę świetnymi strojami. Cosplayerzy postarali się, aby cosplayowo ta impreza była na wysokim poziomie. A jak wyszła sama impreza? Przeczytacie o tym w relacji przygotowanej przez Słodkiego Jezusa. Zobacz tę galerię na naszym koncie na FB!

Galeria: Warsaw Comic Con & Good Game Expo - Erwin Photography

Dodane: 8 czerwca 2017 - 16:30:33, przez: LDM | zostaw komentarz

Pierwsza galeria cosplay z Warsaw Comic Con i Good Game Expo z podwarszawskiego Nadarzyna. Zdjęcia do tej galerii przygotował dla Was Erwin Photography. Odwiedźcie jego stronę na FB. Zapraszamy do oglądania i pamiętajcie, że tę galerię możecie również zobaczyć na naszym koncie na Facebooku.

Relacja: Warsaw Comic Con

Dodane: 7 czerwca 2017 - 18:06:35, przez: LDM | zostaw komentarz

Comic Con w Polsce, czy to może się udać? Każdy, kto śledził od zeszłego roku imprezy spod znaku CC, ten wie, że pierwszy z nich miał się odbyć w Kielcach, po czym niedługo przed terminem został przeniesiony do Warszawy, a koniec końców odwołany. Kolejnym podejściem były dwa niezależne CC, Comic Con Polska, zwany potocznie żółtym, oraz Warsaw Comic Con , zwany niebieskim. Obie imprezy odbywały się jedna po drugiej, co już mogło dać do zrozumienia, że jednak coś jest nie tak. Jak się później okazało, żółty CC zniknął z kalendarza imprez, co odbiło się szerokim echem i wywołało niezadowolenie osób,... Czytaj dalej...

Galeria: Warsaw Comic Con & Good Game Expo

Dodane: 6 czerwca 2017 - 13:55:11, przez: Słodki Jezu | zostaw komentarz

Dzisiaj mamy dla Was mini fotorelację z imprezy Warsaw Comic Con & Good Game Expo, która odbyła się w ostatni weekend w podwarszawskim Nadarzynie. Galerię możecie również zobaczyć na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do oglądania i nie zapomnijcie polubić nas na FB!

Relacja: Cytadela 2017

Dodane: 5 czerwca 2017 - 17:39:16, przez: LDM | zostaw komentarz

Pierwsza edycja Festiwalu Cytadela, zorganizowanego na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, dobiegła końca. Była to jedna z wielu imprez, jakie nałożyły się na siebie w ostatni weekend, dlatego też podjęcie decyzji, na którą się wybrać, mogła stanowić problem. Cytadela to młodsza siostra Festiwalu Twierdza, odbywającego się w Giżycku. Łączy je wspólne logo, klimat postapo oraz ulokowanie imprezy w obiektach militarnych. Dla zmotoryzowanych dojazd na teren konwentu nie stanowił problemu, gdyż organizatorzy udostępnili parkingi, a osoby przyjeżdżające pociągiem niestety czekał dość długi spacer z dworca w Modlinie na teren twierdzy. Przed wejściem do obiektu ulokowano kasę oraz punkt... Czytaj dalej...

Galeria: Cytadela 2017

Dodane: 30 maja 2017 - 13:40:36, przez: Słodki Jezu | zostaw komentarz

Mamy dla Was galerię z Festiwalu Fantastyki Cytadela, który odbył się w dniach 26-28 maja w Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Foto relację z tego wydarzenia możecie również zobaczyć na naszym fan page'u na Facebooku. Zapraszamy do oglądania.

Relacja: Sakurakon V

Dodane: 25 maja 2017 - 14:45:43, przez: TheLunarr | zostaw komentarz

Sakurakon... No co by tu napisać. Opolski konwent nie specjalnie wyróżniający się od innych tego typu, spokojne spotkanie w mniejszym gronie. Chociaż ten miał parę aspektów, które mnie zaskoczyły. Po pierwsze: organizacja. Wszystko przemyślane i dobrze zaplanowane. Helperzy byli bardzo pomocni i byli w stanie wszystko wytłumaczyć (nawet takiemu debilowi jak ja), jak czegoś potrzebowałeś spokojnie mogłeś się do nich zwrócić. Rozmieszczenie sal i stoisk było całkiem okej, choć czasami nie dało się swobodnie przejść, ale o tym później. Następną rzeczą, która mnie (i pewnie nie tylko mnie) zachwyciła, była wszechogarniająca atmosfera spokoju i relaksu. Naprawdę, dawno nie byłem tak... Czytaj dalej...

Galeria: Sakurakon V

Dodane: 23 maja 2017 - 12:29:26, przez: LDM | zostaw komentarz

Mamy dla Was galerię z imprezy nad którą objęliśmy swój patronat medialny: Sakurakon V. Impreza odbyła się w Opolu w dniach 13-14 maja 2017 roku. Zdjęcia wykonał nasz niezawodny fotograf - Lunarr Photography. Zapraszamy do oglądania. Jak zwykle galerię możecie również zobaczyć na naszej stronie na Facebooku. O tutaj: http://bit.ly/2q6GeZu.  

Relacja: Pyrkon 2017 w Poznaniu

Dodane: 18 maja 2017 - 09:02:20, przez: Słodki Jezu | zostaw komentarz

Pyrkon – impreza, a w zasadzie ogromny festiwal, na który co roku czekają tysiące miłośników szeroko pojętej fantastyki. Jest to największa impreza tego typu w kraju: już pierwszego dnia konwentu z pociągów na dworcu głównym wylewają się tłumy uczestników, którzy przez trzy dni festiwalu będą tworzyć jedną, wielką, fandomową rodzinę, nadając klimat całej imprezie. Czy w tym roku Pyrkon dał radę, to postaram się zwięźle zrelacjonować. Jako pozytywną zmianę należy wymienić to, że kupna biletów i odbioru akredytacji można było dokonać już w czwartek przy wschodnim wejściu na teren targów. Pozwoliło to uniknąć kolejek, takich, jak z zeszłego roku, kiedy... Czytaj dalej...

Więcej z cosplaytime.pl

Zobacz więcej