Pokaż mi swój warsztat!

Pokaż mi swój warsztat!

Na kanale YouTube Grzywa.art kilka miesięcy temu pojawiła się nowa seria filmów, zatytułowana “Show me your workshop”, w której Grzywa odwiedza cosplayerów w ich cosplayowych warsztatach. Seria nawiązuje do popularnego programu MTV Cribs (pol. W domu u…), gdzie mogliśmy zobaczyć, jak mieszkają gwiazdy, oraz znanego kanału na YouTube “Wjazd na chatę”, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak mieszkają youtuberzy.

Warsztat Two Moons Workshop

W pierwszym odcinku Grzywa wybrał się do niesamowitej cosplayerki Mientowej, znanej jako Two Moons Workshop, która pokazała swój niesamowity warsztat, w którym powstał między innymi zwycięski cosplay z konkursu na 10-lecie League of Legends, który Mientowa wygrała we wrześniu zeszłego roku.

Kuźnia Walking Dad Forge

Grzywa w drugim odcinku zabiera nas do kuźni Gronky’ego, którego znacie jako cosplayera Walking Dad Forge oraz jako prowadzącego kanał Cosplay Campfire.

Do tej pory w serii "Show me your workshop" ukazały się dwa odcinki. Jest to niestety spowodowane pandemią, która męczy świat, ale mam nadzieję, że wkrótce zostanie ona opanowana i Grzywa będzie mógł wrócić do nagrywania kolejnych odcinków z warsztatów cosplayerów.

Jak Ci się podobają warsztaty cosplayerów? A Ty jaki masz warsztat? Pochwal się w komentarzu!