Świecące gadżety do cosplayu z Detroit: Become Human

Świecące gadżety do cosplayu z Detroit: Become Human

Detroit: Become Human, gra wydana w 2018 roku na konsolę Playstation 4, a później w 2019 roku na PC, cieszyła się dużą popularnością wśród graczy oraz cosplayerów. Ci drudzy z chęcią wcielają się w bohaterów poznanych w grze - Karę, Connora i Markusa. Od premiery gry minęło już sporo czasu i coraz rzadziej widzimy postacie z Detroit: Become Human na konwentach, ale wciąż są osoby, które z chęcią wcielą się w androida z przyszłości. Jeśli należysz do takich osób, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Na kanale YouTube Wi Cosplay można znaleźć serię recenzji świecących produktów z AliExpress, dedykowanych do tworzenia podświetlanych elementów stroju podczas prac nad cosplayem z Detroit: Become Human.

Dowiedz się więcej o Detroit: Become Human

Detroit: Become Human rozgrywa się w amerykańskim mieście Detroit w roku 2038, gdzie powszechne są androidy, które z wyglądu i zachowania przypominają ludzi. Zabawa człowieka w boga zawsze kończy się tak samo. Niektóre z androidów zaczynają się buntować, zabijać, uciekać od swoich właścicieli. Odczuwają ludzkie emocje. Wszystko to doprowadza do ogromnych problemów społecznych. Gracze podczas swojej przygody poznają historię z perspektywy trzech androidów - Kary, Connora i Markusa.

Więcej ciekawych trailerów z gier, filmów i seriali znajdziesz na portalu Trailersy.pl.

Dioda LED do cosplayu androida z Detroit: Become Human

W pierwszym odcinku recenzji Iya przygląda się charakterystycznemu elementowi każdego androida z Detroit, którym jest dioda LED. Znajduje się ona na prawej skroni i wskazuje jego stan.

EL Wire do cosplayu Connora z Detroit: Become Human

W drugim odcinku recenzji gadżetów do cosplayów z gry Detroit: Become Human, Iya porusza temat EL Wire (drut elektroluminescencyjny), który zostanie wykorzystany do wykonania oświetlenia w marynarce Connora.

EL Panel do cosplayu androida z Detroit: Become Human

W kolejnym odcinku serii związanej z cosplayami z gry Detroit: Become Human, Iya rozpakowuje i sprawdza EL Panel (panel elektroluminescencyjny), który zostanie wykorzystany do podświetlenia elementów na marynarce Connora.

Przydatne gadżety, prawda?

Źródło: link, link, link, link.