Cosplay z Fortnite [aktualizacja]

Cosplay z Fortnite [aktualizacja]

Aktualizacja - Prima Aprilis! 

Nasza dzisiejsza galeria nie do końca jest na poważnie, więc należy Ci się sprostowanie. Galeria Cosplay z Fortnite powstała z okazji prima aprilis, ale nie wszystko w niej jest totalną ściemą. W artykule pojawiły się już stosowne zmiany, z którymi warto się zapoznać!

Fortnite: Battle Royal to niewątpliwie fenomen, można powiedzieć popkulturowy, ostatnich lat. Ciężko jest znaleźć osobę, która o Fortnite nie słyszała, szczególnie, że gra pojawiła się na wielkim ekranie w superprodukcji studia Marvel - Avengers: Koniec gry, w której Thor wraz Korgiem zagrywają się w produkcję Epic Games, gdzie dostają bęcki od NoobMaster69. Popularność gry przekłada się na nasze ulubione hobby jakim jest cosplay. Każdego dnia w internecie pojawia się mnóstwo nowych zdjęć z postaciami z uniwersum Fortnite, a jest z czego wybierać. Popularność gry zazwyczaj przekłada się na nasze ulubione hobby jakim jest cosplay, jak ma to miejsce w przypadku gry League of Legends. Z jakiegoś powodu natomiast nie jest to udziałem gry Fortnite i dużą przesadą byłoby stwierdzenie, że w internecie każdego dnia pojawiają się nowe stroje z tej właśnie gry.

Fortnite to gra, w której co sezon pojawia się mnóstwo nowych postaci, w które gracze mogą się wcielić., w tym bardzo dużo postaci, które znamy z innych uniwersów. Do tej pory w grze pojawiło się 797 skinów postaci, w które z chęcią wcielają się cosplayerzy na całym świecie a więc cosplayerzy mieliby w czym wybierać. W kategorii ilości skinów w grze króluje League of Legends od RIOT Games, ale wśród cosplayerów zdecydowanie większą popularnością cieszy się Fortnite co przekłada się również na ogromną ilość cosplayów z gry League of Legends. Natomiast liczba skinów w grze Epic Games niestety nie przekłada się na ilość dostępnych galerii cosplay z Fortnite. A szkoda, bo w grze znajduje się wiele oryginalnych postaci, które świetnie prezentowałyby się na cosplayowych zdjęciach.

Na łamach naszego portalu bardzo często niezbyt często pojawiają się postaci z Fortnite, a do najpopularniejszych należą ale za to znajdziemy wiele galerii postaci, które pojawiły się gościnnie w produkcji Epic Games, np.: Lara Croft, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Joker, Harley Quinn, Raven, Kylo Ren czy Rey. Co ciekawe, postaci te pojawiają się również w innych produkcjach, między innymi w Marvelu, DC czy Gwiezdnych wojnach. Twórcy gry stworzyli świetną marketingową maszynę, a twórcy innych uniwersów chętnie z nimi współpracują przy promocji swoich produkcji, co moim zdaniem jest fenomenem w branży gier. Trudno wymienić wszystkie współprace Epic Games z twórcami innych marek, ale do najpopularniejszych niewątpliwie należą Marvel, DC, Gwiezdne wojny, Borderlands, John Wick, God of War czy Halo.

W naszej bazie galerii cosplay znajdziecie mnóstwo cosplayów postaci z Fortnite, ale dzisiaj w specjalnej galerii pokażę Wam te, które pojawiły się w Plejo poleca!

Z tego powodu stwierdziłem, że Fortnite będzie idealnym wyborem na naszą primaaprilisową galerię cosplay, gdyż w naszej bazie znajdziecie mnóstwo ciekawych cosplayów postaci z różnych uniwersów, które pojawiły się w Plejo poleca! oraz w grze Fortnite!

Najlepsze cosplaye z Fortnite: Battle Royal

Pomidorek i Ladaco

Pomidorek i Ladaco | Fortnite - Cosplayerzy: Minana, Desti, zdjęcie: Komophea - Art & Photography | zobacz całą galerię

Walkiria

Valkyrie | Fortnite - Cosplayer: Germia, zdjęcie: Milos Mlady Photography | zobacz całą galerię

Fable

Fable | Fortnite - Cosplayer: Ksana Stankevich, zdjęcie: HaJI | zobacz całą galerię

Lara Croft

Lara Croft | Shadow of Tomb Raider - Cosplayer: Anastasya Zelenova, zdjęcie: Oltaura | zobacz całą galerię

Kratos

Kratos | God of War - Cosplayer: Maul Cosplay, zdjęcie: eosAndy | zobacz całą galerię

John Wick

John Wick | John Wick - Cosplayer: Dan Ballestero, zdjęcie: Liubomirovs | zobacz całą galerię

Batman

Batman | DC - Cosplayer: turnpike1337, zdjęcie: MISSIONFORTYSIX | zobacz całą galerię

Rey

Rey | Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - Cosplayer: Nichameleon, zdjęcie: Volk Photography | zobacz całą galerię