Uczestnicy Fantasmagoria 2021: Konkurs Cosplay Online - kategoria: najlepszy film na TikToku

Uczestnicy Fantasmagoria 2021: Konkurs Cosplay Online - kategoria: najlepszy film na TikToku

W sobotę 13 marca poznaliśmy uczestników oraz zwycięzców Fantasmagoria 2021: Konkurs Cosplay Online w transmisji na żywo na fan page’u Stowarzyszenia Fantasmagoria Gniezno. Jeśli nie miałeś okazji zobaczyć transmisji na żywo, to nagranie wciąż jest dostępne na profilu stowarzyszenia. Niestety, problemy techniczne podczas transmisji pokonały organizatorów, dlatego uważam, że wielu zainteresowanych może zrezygnować z obejrzenia transmisji, a prace, które nadesłali cosplayerzy i fotografowie cosplayowi są ciekawe i warte zapoznania się z nimi. Dlatego postanowiłem, że dodatkowo pokażemy je na łamach Cosplaytime.pl w krótkiej serii artykułów “Uczestnicy Fantasmagoria 2021: Konkurs Cosplay Online”. Na początek, chciałbym przedstawić prace cosplayerów tiktokerów w kategorii “najlepszy film na TikToku”, którzy nagrali cosplayowe filmy na popularnej platformie TikTok.

Uczestnicy w kategorii najlepszy film na TikToku Fantasmagoria 2021

Cosplayer: Miiharu

Cosplayer: Fenek Cosplay

Cosplayer: Szczyrzac_cosp

Cosplayer: EzraCosplay

Cosplayer: Toshiba - Toshi Cosplay

Cosplayer: niki.chan_cosplay

Cosplayer: shirayukihime_cosplay

Cosplayer: Alice Troublemaker

Cosplayer: aikoo.cosplay

Cosplayer: Zannah

Cosplayer: Aiwilaa

@aiwilaa

It's a trap! I'm gonna delete it if it flop. It's so embarrassing 🙈 #dabi #dabicosplay #toga #villains #boyinskirt #skirt #trend #trap #thirsttrap

♬ original sound - Tobee Paik

Jak Ci się podobają filmy? Poznaj laureatów kategorii “najlepszy film na TikTokuw artykule o zwycięzcach Fantasmagorii 2021.