#CosplayWdomuFB - konkurs cosplay Cytadeli i Twierdzy

#CosplayWdomuFB - konkurs cosplay Cytadeli i Twierdzy

Trzeciego marca na fan page’ach Festiwalu Fantastyki Cytadela oraz Festiwalu Fantastyki Twierdza ruszył konkurs cosplay, w którym główną nagrodą jest możliwość znalezienia się na plakacie i materiałach promocyjnych Festiwalu Cytadela lub Twierdza. Dodatkowo w skład nagrody głównej wchodzą wejściówki na festiwale oraz atrakcyjne nagrody od sponsorów, m.in.: narzędzia i pudełko pełne gadżetów od Pixel-Box. O tym, kto znajdzie się na materiałach promujących festiwale, zadecyduje publiczność w głosowaniu na Facebooku.

Konkurs cosplay został podzielony na dwie kategorie, cosplay oraz projekt własny, i odbywa się na Facebookowych profilach festiwali. Kategorię cosplay znajdziecie na profilu festiwalu Cytadela, natomiast kategorię projekt własny na profilu Festiwalu Twierdza. Zgłoszenia na konkurs są przyjmowane do 28 marca, ale organizatorzy zastrzegli, że ilość miejsc w konkursie jest ograniczona, więc nie ma co zwlekać.

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana udziałem w konkursie, wszystkie informacje na jego na temat znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku #CosplayWdomuFB, na profilach Cytadeli i Twierdzy oraz w regulaminie konkursu. Zgłosisz się?

Źródło: link, link, link, link, link.