Desdemona Cosplay wygrywa drugą edycję CosplayON!

Desdemona Cosplay wygrywa drugą edycję CosplayON!

O północy z niedzieli na poniedziałek 15 lutego zakończyło się głosowanie w drugiej edycji konkursu CosplayON, zorganizowanego przez Red Bull we współpracy z Festiwalem Fantastyki Pyrkon, pod patronatem medialnym Polsat Games. Zwyciężczynią konkursu została Desdemona Cosplay, która zaprezentowała w konkursie strój Wiedźminki. Gratulujemy!

Dzięki głosom internautów Desdemona zdobyła 5 tysięcy złotych na swój wymarzony cosplay mrocznej Jade z gry komputerowej Mortal Kombat 11. Cosplayerka zaprezentuje strój podczas specjalnego pokazu na kolejnej edycji Maskarady. Na pokazie pojawi się również laureat poprzedniej edycji konkursu - Cyperian Workshop. Ponadto zwycięzcy obu edycji CosplayON pojawią się w krótkiej serii wideo o tworzeniu kostiumów. Premiera ma się odbyć w jeszcze w tym roku. Trzymamy kciuki.

Zwyciężczyni CosplayON: Desdemona jako Wiedźminka

Wiedźminka | Wiedźmin - Cosplayer: Desdemona Cosplay, zdjęcie: Martyna Antczak - Fotografia | zobacz całą galerię

A jak prezentują się pozostałe miejsca? Drugie miejsce zdobyła Blink w kostiumie Eviora z Assassin's Creed Valhalla, a trzecie Brielle (Brix Workshop) jako Leona z gry League of Legends. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! 

Blink jako Eivor z Assassin's Creed Valhalla

Eivor | Assassin’s Creed Valhalla - Cosplayer: Blink's Cos-Cave, zdjęcie: Architekt Wspomnień Fotografia | zobacz całą galerię

Brix Workshop jako Leona z League of Legends

Leona | League of Legends - Cosplayer: Brix Workshop, zdjęcie: Scatty Creative | zobacz całą galerię

Źródło: link.