Jak zrobić naszyjnik Melisandre z Gry o Tron

Jak zrobić naszyjnik Melisandre z Gry o Tron

Melisandre, czerwona kapłanka z serialu Gra o Tron, na ekranie pojawiła się w wielu kreacjach, ale jednym często powtarzającym się elementem jest jej charakterystyczny naszyjnik z czerwonym rubinem. Niezależnie jaką wersję sukni wykonujesz, na Twojej szyi powinien znaleźć się mosiężny naszyjnik. Cosplay Melisandre nie będzie kompletny bez tego rozpoznawalnego elementu. Zastanawiasz się, jak go wykonać? Z pomocą przychodzi Shappi Workshop, która wykonała naszyjnik Melisandre, a teraz dzieli się swoją wiedzą z innymi. Shappi przygotowała tutorial wideo, w którym znajdziesz wszystkie kroki, które musisz wykonać oraz informacje, jakich materiałów użyć, aby stworzyć naszyjnik czerwonej kapłanki.

Poradnik Shappi jest świetny, prawda? Na pewno uda Ci się wykonać naszyjnik Melisandre według porad Shappi, ale możesz go też kupić w sklepie Shappi Workshop na etsy.

Na koniec dwa pytania: Jaka jest Twoja ulubiona postać z Gry o Tron i jaki cosplay z tego serialu chciałbyś/abyś wykonać? Daj znać w komentarzu! 

Źródło: link.