Porozmawiajmy o cosplayu online! - Discord Fantasmagorii Gniezno

Porozmawiajmy o cosplayu online! - Discord Fantasmagorii Gniezno

Już w ten weekend, w sobotę 23 stycznia, o godzinie 17:00 na kanale discord stowarzyszenia Fantasmagoria Gniezno odbędzie się wydarzenie “Porozmawiajmy o cosplayu… online!”, podczas którego będziecie mogli porozmawiać z doświadczonymi cosplayerami o cosplayowym hobby.

Jeśli marzysz o tym, aby wcielić się w swoją ulubioną postać, zgłębić tajniki szycia, pracy w piance EVA, worbli, skórze lub futrze, to dołącz do sobotniego spotkania, na którym będziesz mógł spotkać między innymi twórców wioski League of Legends, którzy z wielką przyjemnością podzielą się z Wami swoim doświadczeniem. 

Grafika promująca wydarzenie ze strony Fantasmagoria Gniezno na Facebooku, źródło.

Na spotkaniu na serwerze discord Fantastyczne Pogaduchy nie zabraknie miejsca dla aspirujących cosplayerów, poszukujących porad związanych z trapiącymi ich warsztatowymi problemami, ani dla tych, którzy chcieliby po prostu porozmawiać i zintegrować się z cosplayowymi twórcami. 

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 23 stycznia o godzinie 17:00 na serwerze discord Fantastyczne Pogaduchy / Głosowe / General. Do zobaczenia.

Źródło: link.