Cosplayerzy w Dzień Dobry TVN

Cosplayerzy w Dzień Dobry TVN

W zeszłym tygodniu w środę (13 stycznia) w programie Dzień Dobry TVN bohaterami byli cosplayerzy i cosplayerki, których nie raz mogliście zobaczyć w strojach podczas wydarzeń organizowanych w Polsce. Opowiedzieli o swojej pasji, jaką jest cosplay. O tym, czym dla nich jest to hobby. Co lubią w cosplayu, jak obce osoby oraz ich bliscy reagują na to, co robią. Możemy dowiedzieć się, że cosplay to hobby, które daje dużo radości i które każdego dnia potrafi nauczyć nas czegoś nowego.

Materiał został podzielony na dwie części. Reportaż wideo przygotowany przez Alicję Myśliwiec oraz rozmowę z cosplayerami na kanapie. W reportażu pojawiły się cosplayerki Szysza Cosplay, Maggy Cosplay oraz Shappi Workshop, a na kanapie zasiedli Cyperian Workshop, Slaughterers Quest oraz Pepikson.

Jeśli interesuje Was, co mieli oni do powiedzenia na temat cosplayu, to odsyłam Was do artykułu w na stronie Dzień Dobry TVN.

Kadr z programu Dzień Dobry TVN, źródło.

Materiał przygotowany przez TVN w moim odczuciu jest naprawdę bardzo dobry i przedstawiał cosplay, jako interesujące i rozwijające hobby. Cosplayerzy niezwykle interesująco opowiadali o swojej pasji i z chęcią zobaczyłbym zdecydowanie dłuższy materiał o cosplayowym hobby.

Nie jest to pierwszy materiał przygotowany o cosplayu w Dzień Dobry TVN. Rok temu w programie gościła cosplayerka Red Chaos Cosplay, która również dobrze zareklamowała nasze hobby. Jeśli nie widzieliście jeszcze tego materiału, a jesteście ciekawi o czym rozmawiali prowadzący z Red Chaos Cosplay, to odsyłam Was do artykułu na stronie Dzień Dobry TVN

Źródło: link, link.