Jak zrobić hełm Mandalorianina?

Jak zrobić hełm Mandalorianina?

W ostatnim czasie na kanale Cosplay Campfire pojawił się niezwykle ciekawy, dwuczęściowy tutorial, w którym Gronky z Walking Dad Forge wraz z Margaret Cosplay & Art wykonują krok po kroku, od wykroju, aż do samego malowania, hełm Mandalorianina, który mogliście zobaczyć w popularnym serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen - The Mandalorian. Jeśli Was zatem ciekawi odpowiedź na pytanie zadane w tytule tego artykułu, to koniecznie musicie zobaczyć materiał przygotowany przez Gronky’ego i Margaret.

Wszystko wydaje się takie proste, prawda? Jeśli macie trochę zdolności manualnych, a wycinanie, klejenie, szlifowanie i malowanie nie jest Wam straszne, to po obejrzeniu materiału przygotowanego przez Cosplay Campfire bez trudu powinniście wykonać swój własny hełm Mandalorianina Din Djarina. Możecie też puścić wodzę fantazji i stworzyć unikalny hełm wojownika z Mandalory. Szczególnie, że wykrój hełmu użyty w filmie, można za darmo pobrać na stronie Punished Props Academy, w tym miejscu. Natomiast, jeśli od Din Djarina wolicie Boba Fetta to na tej samej stronie znajdziecie wykrój hełmu tego słynnego Łowcy Nagród.

Hełm stworzony na potrzeby filmu można wygrać! Tak, nie przewidzieliście się. Jeśli nie macie zdolności manualnych, albo po prostu brakuje Wam czasu na to, by własnoręcznie wykonać hełm Mandalorianina, to możecie spróbować swoich sił w konkursie zorganizowanym przez Cosplay Campfire. Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie w tym miejscu. Konkurs trwa do 12 listopada, do 23:59.

Źródło: link.