Prezentacje finalistów Dream Cosplay Show

Prezentacje finalistów Dream Cosplay Show

Już dzisiaj o godzinie 18:00 na oficjalnym kanale YouTube Allegro.pl pojawi się nagranie konkursu cosplay Dream Cosplay Show, który jest organizowany w ramach wydarzenia online PyrkONline stworzonego przez Pyrkon wraz z Allegro. Nagranie powstało na początku października i wtedy też jury - Andrasta, Michał Gwiazda z Crafts of Two oraz Zula Costumes - wybrało laureatów konkursu, którzy zgarnęli atrakcyjne nagrody od Allegro.

Nam przyszło poczekać do 22 października, aby poznać laureatów. Kto wygrał? Tego dowiemy się już dziś po godzinie 18:00, a w oczekiwaniu na finał zachęcamy Was do zapoznania się z finalistami w krótkich prezentacjach wideo, które pojawiły się na YouTube Allegro.

Poznajcie finalistów! 

Niedawno na łamach naszego portalu mogliście zobaczyć galerię prezentującą stroje wszystkich finalistów, którzy wzięli udział w Dream Cosplay Show, ale na zdjęciach nie da się zobaczyć wszystkiego. Nie przyjrzycie się dobrze detalom każdego ze strojów, nie dowiecie się, jak przebiegał proces twórczy, ani tego, ile serca i poświęcenia zostało włożone w dany cosplay. Nie poznacie też cosplayerów, którzy bardzo często poświęcają swój wolny czas na hobby, jakim jest cosplay. Dlatego też zachęcamy Was do obejrzenia ośmiu prezentacji wideo finalistów Dream Cosplay Show

Daraya cosplay jako Star Guardian Xayah z League of Legends

Walking Dad Forge jako Marcus Fenix z Gears of War 5

Margaret Cosplay & art jako Darth Maladi z Gwiezdnych wojen

Deleo Cosplay jako Zinogre z Monster Hunter World

Red Chaos Cosplay jako Komandor Shepard z Mass Effect

Kairi in Cosplayland jako Alice Liddell z Alice: Asylum

Pingucosprops jako Cloud Strife z Final Fantasy

Martwa - craft & cosplay jako Prządka z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Na koniec mamy dla Was trailer konkursu Dream Cosplay Show, który ukaże się dzisiaj o godzinie 18:00 na kanale Allegro.pl na YouTube.

Jak myślicie, kto wygra?

Źródło: link, link.