Zgłoszenia na Dream Cosplay Show na PyrkONline!

Zgłoszenia na Dream Cosplay Show na PyrkONline!

Kilka dni temu ruszyły zgłoszenia do konkursu Dream Cosplay Show, który odbędzie się podczas PyrkONline, wydarzenia online przygotowanego przez organizatorów Pyrkonu oraz Allegro. Natomiast wczoraj w mediach społecznościowych Pyrkonu oraz na kanale YouTube Shappi Workshop pojawiło się zaproszenie na Dream Cosplay Show, w którym Shappi wyjaśnia, jak konkurs będzie się odbywał, jakie są zasady zgłoszeń, co można wygrać oraz jak odbędą się finały. Zobaczcie…

Uwaga! Nastąpiła niezwykle istotna zmiana w regulaminie, która nas bardzo cieszy! Zapis w regulaminie, o którym Shappi mówi na filmie, tzn. “Nie upłynęło 6 miesięcy od czasu premiery stroju do daty nadesłania przez Uczestnika jego zgłoszenia”, został unieważniony. Wyjaśnienie znajdziecie w tym poście na Facebooku u Shappi.

Termin zgłoszeń mija 18 września, więc macie niewiele czasu, aby się zgłosić. Nie przegapcie tego terminu! Szczególnie, że nagrody są bardzo atrakcyjne! Pierwsze trzy miejsca zdobywają bony do Allegro o wartości 2500 zł, 2000 zł oraz 1000 zł.

Ważne linki:

Źródło: link, link, link.