Wiadomości cosplayowe CCF News 19.07.2020

Wiadomości cosplayowe CCF News 19.07.2020

Od niedzieli na kanale Cosplay Campfire możecie oglądać siedemnaste wydanie wiadomości cosplayowych, w którym dowiecie się między innymi o tym, co słychać u polskich i zagranicznych cosplayerów, jakie ze zbliżających konwentów się odbędą, a które przegrały walkę z koronawirusem i zobaczymy się na nich dopiero za rok. Zapraszamy!

Z ważniejszych informacji:

  • Nie obędzie się DragonCon, czyli impreza, która przyciąga ogromną liczbę cosplayerów. Wydarzenie zostało przełożone na przyszły rok. Gamescom odbędzie się online i pojawi się na nim Blizzard. Istnieje prawdopodobieństwo, że pojawią się tam informacje o grze Overwatch 2, więc czeka nas wysyp nowych cosplayów z tej gry. 
  • Garść informacji o konkursach cosplay, które już się odbyły lub w których możecie wziąć udział. Wraz z Gronky’m zachęcamy Was do brania udziałów w konkursach online! 
  • Enji Night wrzuciła poradnik dotyczący makeupu.
  • W wiadomościach pojawiła się informacja o naszym wywiadzie z twórcami Project:League, czyli wioski League of Legends.
  • Nowe filmy u naszych polskich cosplayerów. Wi Cosplay uruchomili nowy cykl “Pracowania”, w którym Iya mówi o zapięciach magnetycznych. Grzywa.art na Twitchu streamuje proces tworzenia Boltera z Warhammera 40k, więc jeśli ciekawi Was jego praca, zajrzyjcie na jego fan page i sprawdźcie godziny streamów. U Shappi Workshop pojawił się vlog z sesji Nero.
  • W siedemnastym wydaniu wiadomości gościły nas: Miss_Baltica (przeczytaj 10 pytań do… Miss Baltica) oraz Karina Kozak - props and costumes.

Subskrybuj kanał Cosplay Campfire! Możecie też pomóc Gronky’emu w tworzeniu kanału na platformie Ko-Fi.