Worbla - termoplastyczny materiał modelarski

Worbla - termoplastyczny materiał modelarski

W ostatnim czasie na łamach naszego portalu mogliście znaleźć dużo materiałów dotyczących narzędzi używanych do tworzenia strojów. Udostępniliśmy Wam film od Shappi o pięciu narzędziach, których potrzebujesz, czy prelekcję Wi Cosplay o narzędziach cosplayera. Czas przyjrzeć się materiałom, które pozwolą Wam stworzyć niesamowite zbroje, hełmy, broń czy inne elementy potrzebne do Waszego stroju.

Worbla Finest Art

W dzisiejszym artykule zapoznamy się z serią filmów z kanału Shappi Workshop, które opowiadają o różnych rodzajach termoplastycznego materiału modelarskiego Worbla. Niektóre z filmów na kanale Shappi pojawiły się pięć lat temu, ale wciąż są aktualne i na pewno wielu z Was pomogą w rozeznaniu się z rodzajami tego materiału termoplastycznego.

Czym jest Worbla?

Worbla to marka termoplastycznych materiałów, które możemy modelować w dowolny sposób przy użyciu gorącego powietrza, wody lub żelazka. Materiał jest bardzo plastyczny, łatwy w obróbce i szybko zastyga, a co najważniejsze dla cosplayerów noszących przez cały dzień kostiumy, jest lekki. Worbla jest materiałem, z którego możemy wykonać praktycznie wszystko, od dużych elementów, jak zbroje, hełmy, miecze, po te mniejsze, jak biżuteria czy klejnoty.

Transparent Worbla Transpa Art

Worbla Deco Art

Worbla Black Art

Worbla Pearly Art

Korzystacie z Worbli? A może wolicie inne materiały? Dajcie znać w komentarzu!

Jeśli chcecie być na bieżąco z filmami Shappi Workshop, nie zapomnijcie zasubskrybować jej kanału, gdzie filmy pojawiają się regularnie.