Cosplay vs Postać: CutiePieSensei Cosplay

Cosplay vs Postać: CutiePieSensei Cosplay

Czas na drugi odcinek naszej serii Cosplay vs Postać (ang. Cosplay vs Character), gdzie możemy się przyjrzeć pracom cosplayerów i porównać je z pierwowzorem z filmów, gier czy anime. W pierwszym odcinku z serii mogliście zobaczyć prace niemieckiej cosplayerki Kallisi, która w swoich strojach na tle pierwowzorów prezentowała się niesamowicie.

Drugim gościem naszej serii będzie amerykańska cosplayerka CutiePieSensei Cosplay, która w swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się porównaniami swoich cosplayów z oryginalnymi postaciami.

Poznajmy CutiePieSensei Cosplay

CutiePieSensei cosplayem zajmuje się od 2013 roku, a na co dzień zajmuje się grafiką koncepcyjną. Jak sama o sobie pisze, jest uzależniona od cosplayu. Uzależnienie przerodziło się w masę naprawdę ciekawych cosplayów, które, jak sami za chwilę zobaczycie, na tle pierwowzorów prezentują się znakomicie. Lubi grać w gry komputerowe, a jej ulubione gry to Spider-Man, Persona 5, Mass Effect 2 oraz Dragon Age: Inkwizycja. Swojej cosplayowej wiedzy nie zatrzymuje tylko dla siebie, a dzieli się nią tworząc tutoriale na swoim kanale na YouTube. CutiePieSensei możecie śledzić na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz na wcześniej wspomnianym YouTubie.

Cosplay vs Postać

Cosplay vs Character

Korra z Awatar

Katara z Awatar: Legenda Aanga

Katara z Awatar

Kida z Atlantyda. Zaginiony ląd

Marcy Kappel z Spies in Disguise: Agents on the Run

Pharah/Vi z League of Legends

Rumi Usagiyama z My Hero Academia

Stevonnie z Steven Universe

Senna z League of Legends

Walkiria z uniwersum Marvela

Yoruichi Shihōin z Bleach

Księżniczka Dżasmina z Alladyna