Wiadomości cosplayowe CCF NEWS 21.06.2020

Wiadomości cosplayowe CCF NEWS 21.06.2020

Trzynaste wydanie wiadomości cosplayowych pojawiło się na kanale Cosplay Campfire, a w nim Wasz ulubiony prowadzący Gronky (Walking Dad Forge) przedstawił nowe informacje z fantastycznego świata cosplayu.

Z ważniejszych informacji:

  • Kolejne konwenty zostały odwołane. W tym roku nie będziemy mieli okazji zawitać m.in. na MCM Comic Con Birmingham, Anime Show w Słowenii, Glasgow Comic Con czy CosDay Frankfurt. Na konwentowej mapie Europy w tym roku zabraknie również jednego z naszych ulubionych Comic Conów, czyli Heroes Dutch Comic Con z holenderskiego Utrechtu. 
  • W programie The Late Late Show with James Corden odbył się domowy konkurs cosplay Doktora Who, a w jury zasiedli David Tennant i Jodie Whittaker, czyli dziesiąty i trzynasty Doktor. Konkurs możecie zobaczyć w tym miejscu.
  • Jeśli sami chcielibyście wziąć udział w konkursie cosplay, to możecie się zgłaszać na konkurs, który odbędzie się podczas KuroNekoCon online 18 lipca 2020 roku. Więcej informacji w tym miejscu.
  • Zbiórka na cosplayową wioskę League of Legends trwa. Zajrzyjcie tutaj...
  • Na kanałach YouTube polskich cosplayerów pojawiły się nowe filmy. Na kanale Wi Cosplay pojawiła się trzecia część wpadek. Grzywa.art podzielił się informacjami o tym, jak wykonać pas Ciri z Wiedźmina 3. Kairi in Cosplayland wrzuciła Mystic Messenger Cosplaybook, a Shappi ponownie odpowiedziała na Wasze pytania w najnowszym Q&A.
  • W tym wydaniu wiadomości w swoich domach gościli nas: Czestterfield oraz Pingu's & Ahiru's Cosplay adventure.