Wiadomości cosplayowe CCF NEWS 03.05.2020

Wiadomości cosplayowe CCF NEWS 03.05.2020

Świat cosplayowy w czasie panującej epidemii znajduje się w czasowej stagnacji, ale jak co tydzień niestrudzony Gronky z Walking Dad Forge przygotował dla Was wydanie wiadomości cosplayowych na kanale Cosplay Campfire.

Z ważniejszych informacji:

  • Kolejne złe wiadomości dla miłośników konwentów. W tym roku nie odbędą się: Otakon (USA), Dokomi (Niemcy), TGS Montpellier (Francja), Japan Touch Haru (Francja) oraz Japan Expo (Francja).
  • Shappi Workshop opublikowała niezwykle ciekawy film “Cosplay vs Rodzice”, w którym porusza temat akceptacji hobby, jakim jest cosplay, przez rodziców. Myślę, że to ważny film dla każdego młodego cosplayera. Dzisiaj na kanale Shappi pojawił się również Q&A, który także warto obejrzeć. 
  • Margaret Cosplay & art podzieliła się swoimi przeżyciami z międzynarodowego konkursu cosplay ICC (International Cosplay Champions Cup), którego finały odbyły się w Bratysławie, i w którym Margaret zdobyła pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Europy
  • W tym wydaniu wiadomości Lucy Nebraska Cosplay oraz Kairi in Cosplayland gościły nas w swoich domach i opowiedziały o projektach, nad którymi pracują.
  • Na koniec zachęcamy do obejrzenia Cosplay Brush Challenge przygotowanego przez polskich cosplayerów