Stwórzmy galerię cosplay z Kwarantankonu!

Kwarantankon trwa w najlepsze i jak na każdym konwencie nie brakuje na nim cosplayerów i ich świetnych strojów. Dlatego postanowiliśmy wspólnie z Wami stworzyć galerię cosplay z pierwszego konwentu online! Jesteście z nami? Na początek...

Czym jest Kwarantankon?

W czasie, gdy coraz więcej imprez zostało odwołanych ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, wystawcy, rzemieślnicy i rzemieślniczki oraz twórcy wszelakich dóbr związanych z szeroko pojętą fantastyką postanowili stworzyć pierwszy konwent online - Kwarantankon. Organizatorzy przygotowali dla was dwa tygodnie atrakcji i specjalnych rabatów u wystawców, aby umilić Wam czas spędzony w domu bez wyjazdów na odwołane konwenty. Odsyłam Was do wydarzenia na Facebooku, gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie frapujące Was pytania!

Logo wydarzenia

Galeria cosplay…

Wzorem naszej galerii przygotowanej wraz z uczestnikami Pyrkonu 2019, postanowiliśmy przygotować podobną galerię cosplay z uczestnikami konwentu Kwarantankon. Co należy zrobić, aby znaleźć się w naszej galerii? Wypełnić poniższy formularz, przesłać zdjęcia wraz ze wszystkimi zgodami. Zgłoszenia będziemy zbierać do 29 marca do godziny 23:59, a galerię z Waszymi zdjęciami opublikujemy 31 marca.

Konkurs cosplay na Kwarantankonie?

Na koniec warto wspomnieć, że podczas Kwarantankonu odbywa się konkurs cosplay, w którym można wygrać naprawdę ciekawe nagrody w kilku kategoriach. Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie w tym poście, a tutaj dowiecie się więcej o nagrodach jakie można w nim zdobyć.

Warto zaznaczyć, że wypełnienie powyższego formularza jest tylko zgłoszeniem do galerii cosplay, a nie konkursu!

Na zgłoszenia czekamy do 29 marca do godziny 23:59!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc komentować.
  Subskrybuj komentarz  
Powiadom o