Stwórzmy galerię cosplay z Kwarantankonu!

Stwórzmy galerię cosplay z Kwarantankonu!

Kwarantankon trwa w najlepsze i jak na każdym konwencie nie brakuje na nim cosplayerów i ich świetnych strojów. Dlatego postanowiliśmy wspólnie z Wami stworzyć galerię cosplay z pierwszego konwentu online! Jesteście z nami? Na początek...

Czym jest Kwarantankon?

W czasie, gdy coraz więcej imprez zostało odwołanych ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, wystawcy, rzemieślnicy i rzemieślniczki oraz twórcy wszelakich dóbr związanych z szeroko pojętą fantastyką postanowili stworzyć pierwszy konwent online - Kwarantankon. Organizatorzy przygotowali dla was dwa tygodnie atrakcji i specjalnych rabatów u wystawców, aby umilić Wam czas spędzony w domu bez wyjazdów na odwołane konwenty. Odsyłam Was do wydarzenia na Facebooku, gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie frapujące Was pytania!

Logo wydarzenia

Galeria cosplay…

Wzorem naszej galerii przygotowanej wraz z uczestnikami Pyrkonu 2019, postanowiliśmy przygotować podobną galerię cosplay z uczestnikami konwentu Kwarantankon. Co należy zrobić, aby znaleźć się w naszej galerii? Wypełnić poniższy formularz, przesłać zdjęcia wraz ze wszystkimi zgodami. Zgłoszenia będziemy zbierać do 29 marca do godziny 23:59, a galerię z Waszymi zdjęciami opublikujemy 31 marca.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Konkurs cosplay na Kwarantankonie?

    Na koniec warto wspomnieć, że podczas Kwarantankonu odbywa się konkurs cosplay, w którym można wygrać naprawdę ciekawe nagrody w kilku kategoriach. Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie w tym poście, a tutaj dowiecie się więcej o nagrodach jakie można w nim zdobyć.

    Warto zaznaczyć, że wypełnienie powyższego formularza jest tylko zgłoszeniem do galerii cosplay, a nie konkursu!

    Na zgłoszenia czekamy do 29 marca do godziny 23:59!