Zasady pracy z żywicą epoksydową

Zasady pracy z żywicą epoksydową

Żywica epoksydowa to syntetyczny produkt polimerowy, który w cosplayu ma zastosowanie przy tworzeniu akcesoriów, takich jak klejnoty, czy innych elementów, które chcemy aby był transparentne. W ostatnim czasie jest to dość popularny materiał wykorzystywany przez cosplayerów i można odnieść wrażenie, że praca z nim jest łatwa, prosta i bezpieczna. Jednak należy zdać sobie sprawę z tego, że jest to substancja szkodliwa i warto do pracy z żywicą przygotować się w sposób należyty, aby nie zrobić krzywdy sobie ani nikomu czy niczemu w naszym otoczeniu. Jeśli chcecie zacząć pracę z żywicą epoksydową, to zapoznacie się z pierwszym filmem z odlewniczej serii przygotowanej przez Daraya. Wprowadzi Was on w zasady BHP przy pracy z żywicą epoksydową, aby Wasze hobby było dla wszystkich bezpieczne.

Nie jest to ostatni film o żywicy epoksydowej autorstwa Daraya Cosplay, dlatego jeśli temat Was interesuje, zachęcamy do subskrybowania jej kanału oraz do odwiedzenia sklepu Crystal Forest Jewelry gdzie możecie podziwiać owoce pracy Daraya i jej siostry.

O autorce filmu

Daraya - cosplayerka z Sosnowca, fanka Irelii i tworzenia strojów z gier komputerowych. Uważa, że im większe skrzydła oraz im więcej broni, tym lepiej. Uwielbia sprawdzać najróżniejsze techniki i testować nowe sposoby przy tworzeniu strojów swoich ulubionych postaci.