Ruszyły zgłoszenia na czwartą edycję Wielkiego Balu Cosplayowego

Ruszyły zgłoszenia na czwartą edycję Wielkiego Balu Cosplayowego

Dzisiaj ruszyły zgłoszenia na Wielki Bal Cosplayowy, który odbędzie się 12 września tego roku w Łodzi w pałacyku przy Pomorskiej 21. Będzie to czwarta edycja tego wyjątkowego wydarzenia dla cosplayerów, podczas którego można poczuć się jak w minionej epoce na dworskim balu.

Jak się zgłosić?

Na stronie internetowej Wielkiego Balu Cosplayowego należy udać się do zakładki Zgłoszenia i wypełnić formularz. Pamiętajcie o tym, aby zapoznać się z kryteriami przyjęcia stroju oraz regulaminem Balu! Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 marca do 31 marca 2020. O przyjęciu zgłoszenia zostaniecie poinformowani przez organizatorów do 5 kwietnia.

Przeczytaj wywiad z Ewą, organizatorką Wielkiego Balu Cosplayowego

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie zgłoszenia na Bal oraz w regulaminie.

Czy warto?

Jeśli zastanawiacie się, czy warto wziąć udział w Balu, macie wątpliwości i nie wiecie, jaką decyzję podjąć, postaramy się Wam pomóc. Uczestniczymy w Balu od jego pierwszej edycji, więc na naszych łamach pojawiło się wiele materiałów związanych z Wielkim Balem Cosplayowym. Zachęcamy Was do zapoznania się z galeriami, relacjami i wrażeniami samych balowiczów - niektórzy z nich tańczyli na każdej edycji i na tej nadchodzącej pewnie też zatańczą.

Wielki Bal Cosplayowy 2018

To co? Widzimy się na Wielkim Balu Cosplayowym 12 września w Łodzi?

Wyślesz zgłoszenie na Bal?
Loading ... Loading ...