Jakim bohaterem z uniwersum DC chciałbyś być? [Aktualizacja]

Jakim bohaterem z uniwersum DC chciałbyś być? [Aktualizacja]

Batman, Superman, Supergirl, Wonder Woman, Aquaman, Arrow czy Flash to wszystkim dobrze znani superbohaterowie z uniwersum DC. W opozycji do nich stają superzłoczyńcy, tacy jak Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Trujący Bluszcz, Deathstroke, Doomsday czy Bane. Świat wykreowany przez DC Comics jest niezwykle popularny na całym świecie i wielu cosplayerów upodobało sobie tworzenie strojów z tego komiksowego uniwersum. W naszej bazie znajdziecie wiele fantastycznych cosplayów z uniwersum DC. A czy zastanawialiście się kiedykolwiek, w jakiego superbohatera lub złoczyńcę chcielibyście się wcielić?

Z okazji Mikołajek mamy dla Was konkurs, który przygotowaliśmy razem z EC1 Łódź - Miasto Kultury, organizatorem wystawy “Sztuka DC. Świt superbohaterów”. Na zwycięzcę lub zwyciężczynię czeka album z wystawy, w którym znajdziecie zdjęcia kostiumów filmowych, grafiki koncepcyjne, okładki komiksów i wiele ciekawych informacji. Co ciekawe, album jest dwujęzyczny, a jego nakład to tylko 1000 egzemplarzy!

Nagrody

Pierwsza nagroda to album “Wystawa Sztuka DC. Świt superbohaterów” oraz upominki w postaci notesu, magnesu oraz dwóch pocztówek z uniwersum DC.

Druga i trzecia nagroda to upominki: notes, magnes i dwie pocztówki z uniwersum DC.

Jak zdobyć nagrody?

Zadanie jest bardzo proste, ale wymaga od Was nieco kreatywności i wyobraźni…

Czy zastanawialiście się kiedyś, w jakiego bohatera z uniwersum DC chcielibyście się wcielić? Batman, Superman, czy może Joker? Wybierzcie bohatera i uzasadnijcie swój wybór w komentarzu w tym poście na Facebooku! Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy trzy najbardziej ciekawe uzasadnienia, które zostaną nagrodzone.

Instrukcja krok po kroku:

  1. Wchodzimy na profil Cosplaytime.pl na Facebooku i odnajdujemy post konkursowy (o właśnie ten).
  2. Lubimy go! W końcu fajny post! 😉
  3. W komentarzu pod postem piszemy swoją odpowiedź na pytanie “Jakim bohaterem z uniwersum DC chciałbym być?” wraz z uzasadnieniem.
  4. Możemy również udostępnić post. (niewymagane)
  5. Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone!
  6. Konkurs trwa od 6 grudnia od godziny 13:00 do 15 grudnia do godziny 23:59 czasu wschodnioeuropejskiego.

Pełen regulamin konkursu dostępny tutaj.

Biorąc udział w konkursie akceptujesz postanowienia powyższego regulaminu.

AKTUALIZACJA 17.12.2019

Oto zwycięzcy naszego konkursu:

Zwycięzca:

Mateusz Walczak

Zdecydowanie Batman. Dlaczego on? No cóż według mnie jest ciekawy przede wszystkim dlatego, że nie posiada żadnych supermocy, a nie raz pokazał że może więcej niż większość superbohaterów. To co cenię w tej postaci najbardziej to nieugiętość, determinacja i poświęcenie się dla sprawy.

Kolejne nagrody:

Jan Potewski

Zielona latarnia. Praktycznie posiadasz moce które nie są ograniczone, zawsze możesz pierścień zdjąć i być normalnym człowiekiem. Jeszcze do tego należysz do międzygalaktycznej organizacji strażników. Całkiem fajna sprawa według mnie.

Weronika Zarzecka

Harley Quinn. Bez cienia wątpliwości zamieniłabym spokojne uporządkowane życie na szaloną jedną wielką przygodę z ukochaną osobą przy boku i niezwykłymi przyjaciółmi.

Laureatom gratulujemy i prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku.