10 lat League of Legends!

10 lat League of Legends!

League of Legends to gra, której większości z Was nie trzeba przedstawiać. Gra komputerowa z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), w której zakochali się gracze na całym świecie, i która stała się pełnoprawnym sportem. Została wydana 27 października 2009 roku na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do niezwykle popularnej gry WarCraft III: The Frozen Throne. W tym roku zatem League of Legends obchodzi swoje 10-lecie i po tych wszystkich latach jest wciąż jedną z najpopularniejszych gier multiplayer na świecie, co można było zobaczyć całkiem niedawno podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena.

Cosplay League of Legends

League of Legends to gra, która cieszy się szczególną sympatią wśród cosplayerów. Ogromna ich rzesza w swojej karierze stworzyła cosplay jednego z bohaterów gry i często był to ich pierwszy cosplay w życiu. Dla wielu z nich cosplay postaci z League of Legends był drogą do wspaniałego hobby, którym jest cosplay. I wcale się temu nie dziwię, bo trzeba przyznać, że Riot Games stworzył świetną bazę bohaterów do cosplayowania. Na początku Ligi Legend w grze znalazło się 40 bohaterów, by po 10-ciu latach na arenie było ich już 147, a każdy z nich posiada po kilka skórek, które wyglądają fenomenalnie. Aż miło patrzeć na cosplaye stworzone na bazie tych postaci.

Podróż po archiwum

Popularność cosplayów z League of Legends widać też w naszej bazie, gdyż jest to kategoria, która posiada najwięcej galerii różnych postaci: jest ich aż 260. Nie sposób w jednej galerii przedstawić wszystkich prac cosplayerów znajdujących się w naszej bazie, dlatego pozwólcie, że z okazji 10-lecia gry, zabiorę Was w małą podróż po moich ulubionych strojach, które znajdziecie w naszej cosplayowej bazie pod kategorią League of Legends.