Podsumowanie miesiąca: Marzec 2019

Marzec był bardzo intensywnym miesiącem jeśli chodzi o rozwój naszego portalu. Przywróciliśmy możliwość rejestracji oraz logowania na stronie, dzięki czemu możecie sami dodawać swoje cosplaye do naszej bazy danych. Pojawiła się też możliwość komentowania artykułów i galerii bezpośrednio na naszym portalu, do czego Was zachęcamy. Poza tym dodaliśmy dwie nowe funkcjonalności, które mamy zamiar intensywnie rozwijać, czyli słownik pojęć cosplayowych oraz kalendarz konwentów i wydarzeń cosplayowych, o których więcej napisaliśmy w tym artykule. Oczywiście poza tymi nowościami rozwijaliśmy naszą bazę cosplayerów i fotografów, dodaliśmy galerie cosplay oraz kilka nowych artykułów, ale o tym poniżej.

Galerie cosplay

W marcu dodaliśmy 71 galerii cosplay, a tematycznie ponownie królowały gry. Patrząc na ankietę z poprzedniego podsumowania, nie jest to zła droga jeśli chodzi o galerie na Cosplaytime.pl.

Podsumowanie kategorii tematycznych, które pojawiły się w marcu, wygląda tak:

Wszystkie marcowe galerie znajdziecie w tym miejscu.

Plejo poleca!

Nasz Plejo polecił Wam 21 galerii, które najbardziej mu się spodobały, ale przyznał, że był to bardzo ciężki wybór, bo w niektóre dni bardzo chciał wyróżnić więcej niż jedną galerię. Może wprowadzimy dwie galerie Plejo poleca na dzień? Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzu.

Zobacz wszystkie marcowe galerie z kategorii Plejo poleca.

Co nowego do poczytania, czyli artykuły

W marcu pojawiło się 10 nowych artykułów, do których zaliczają się relacje, zapowiedzi wydarzeń, galerie z wydarzeń czy teksty, takie jak ten. Liczymy na to, że w najbliższych miesiącach uda nam się podwoić tę liczbę i będziecie mogli znaleźć więcej interesujących treści na naszym portalu.

W marcu przygotowaliśmy dla was dwie galerie cosplay z Intel Extreme Masters 2019, jedną autorstwa Foto Czarnego, a drugą Lunar Photography, a także fotorelację z Warszawskich Targów Fantastyki oraz relację Adama z Konwentu Fantastyki KoKon 2019. Z imprezami były związane również trzy materiały, w których informowaliśmy o naszym patronacie nad wydarzeniami, takimi jak KoKon oraz Strefa Cosplayera na Pyrkonie, oraz o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na Wielki Bal Cosplayowy.

Poza tym po raz pierwszy pojawiły się: podsumowanie miesiąca, w którym informowaliśmy Was o nowych funkcjonalnościach, oraz ulubiony artykuł Plejo, czyli 10 cosplayów z Warhammera, które Was zachwycą! Mamy nadzieję, że więcej takich materiałów zacznie pojawiać się na Cosplaytime.pl, bo wspomniany artykuł został niezwykle ciepło przyjęty.

Wszystkie artykuły znajdziecie w archiwum marca.

Baza Cosplayerów i Fotografów

W marcu pojawiły się 44 wpisy w naszej bazie - 13 fotografów i 28 cosplayerów oraz dwie osoby, które zostały przypisane do obu kategorii. Jest to mniej niż w poprzednim miesiącu, ale obiecujemy nadrobić temat w najbliższym czasie oraz planujemy umożliwić Wam dodawanie cosplayerów i fotografów do bazy, abyście mogli tworzyć bazę wraz z nami.

Wszystkie osoby dodane w marcu, zobaczycie w tym archiwum.

Krótkie podsumowanie

Marzec był dla nas bardzo pracowitym miesiącem i widzieliśmy po statystykach oraz reakcjach, że podoba się Wam droga rozwoju, którą obraliśmy. Już teraz wiemy, że kwiecień na pewno nie będzie tak intensywnym miesiącem, a jest to spowodowane największym festiwalem fantastyki w Polsce, a pewnie i we wschodniej Europie, czyli Pyrkonem. Na Pyrkonie pojawiamy się w Strefie Fantastycznych Inicjatyw ze swoim stoiskiem i będziecie mogli nas tam znaleźć przez wszystkie trzy dni imprezy. Na naszym stoisku znajdziecie foto studio prowadzone przez świetnego specjalistę w tej dziedzinie, czyli Divbor foto studio. Warto więc odwiedzić nas na Pyrkonie, przybić piątkę, pogadać i zrobić super zdjęcia! Zachęcamy do dołączenia do naszego wydarzenia i widzimy się na Pyrkonie!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc komentować.
  Subskrybuj komentarz  
Powiadom o