Ruszyły zgłoszenia na Wielki Bal Cosplayowy 2019

Ruszyły zgłoszenia na Wielki Bal Cosplayowy 2019

Dzisiaj, 31 marca, ruszyły zgłoszenia na Wielki Bal Cosplayowy, czyli niecodzienne wydarzenie dla cosplayerów, podczas którego możecie poczuć się niczym członkowie rodziny królewskiej. Zgłoszenia indywidualne oraz dla par będą zbierane do 18 maja. Jednak nie ma co zwlekać ze swoim zgłoszeniem, bo liczba miejsc na balu jest ograniczona.

Jak wysłać zgłoszenie?

Żeby wysłać zgłoszenie, należy udać się w to miejsce i wypełnić formularz. Pamiętajcie, że aby wasze zgłoszenie zostało w ogóle rozpatrzone, musicie spełnić kryteria stroju, czyli:

  • Formularz powinien zostać poprawnie wypełniony.
  • Strój powinien mieścić się w pojęciu “balowy”.
  • Strój powinien być unikalny, tzn. nie powinien powtórzyć się w poprzednich zgłoszeniach od uczestników, czyli kolejny punkt przemawiający za tym, że nie należy zwlekać ze zgłoszeniem.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie zgłoszenia na bal oraz w regulaminie.

O Wielkim Balu Cosplayowym

Wielki Bal Cosplayowy to unikatowe wydarzenie cosplayowe, kreowane na dworskie bale z minionych epok. Daje Wam możliwość wcielenia się w swoją ulubioną postać w pięknej sukni lub mundurze i poczuć się jak w bajce. Podczas imprezy odbywają się tańce, konkursy oraz sesje fotograficzne z najlepszymi fotografami.

Zachęcamy Was do przeczytania naszej relacji z Wielkiego Balu Cosplayowego i wrażeń uczestników z zeszłorocznej edycji oraz do obejrzenia galerii zdjęć z edycji 2018, 2017 i 2016.