Podsumowanie miesiąca: Luty 2019

Podsumowanie miesiąca: Luty 2019

Od dłuższego czasu chcieliśmy wprowadzić takie swoiste podsumowanie działalności Cosplaytime.pl na przełomie jednego miesiąca. Rozwijamy się cały czas, dodając nowe materiały do naszej bazy, takie jak galerie, cosplayerów, fotografów czy artykuły. Dlatego warto byłoby podsumować sobie naszą miesięczną pracę, oraz ułatwić Wam nadążanie za zmianami, bo napewno nie zawsze macie czas śledzić nasz serwis na bieżąco.

Galerie cosplay

Podsumowanie lutego najłatwiej będzie nam zacząć od najpopularniejszej części naszego serwisu, czyli galerii cosplay. W lutym w ciągu 28 dni zaprezentowaliśmy Wam 68 nowych galerii. A jak prezentowały się one tematycznie?

Jak widać w lutym w galeriach królowały gry. Co prawda, można by delikatnie nagiąć te statystyki, bo duża część galerii pasuje do kilku wyżej wymienionych kategorii, ale przyjęliśmy uproszczony system kategoryzowania tematycznego galerii. A Wy z jakiej tematyki chcielibyście widzieć więcej galerii? Dajcie znać w poniższej ankiecie.

Jaką tematykę galerii cosplay chcielibyście oglądać najczęściej?
Loading ... Loading ...

Zapraszamy też do zapoznania się z archiwum galerii z lutego.

Plejo poleca!

W lutym Plejo wyszukał i polecił Wam 21 galerii cosplay, które najbardziej mu się spodobały, a 7 z nich przedstawiało stroje wykonane przez polskich cosplayerów, czyli polscy twórcy stanowili ⅓ wszystkich polecanych galerii. Całkiem dobry wynik, prawda? Wszystkie lutowe galerie z kategorii Plejo poleca, możecie zobaczyć w tym miejscu.

Artykuły

Podsumowanie artykułów wypada zacząć od relacji z imprez, które przygotowali nasi nowi współpracownicy, którzy dołączyli do redakcji Cosplaytime.pl pod koniec stycznia. Nasi przedstawiciele byli na trzech imprezach i przygotowali dwie relacje i jedną galerię cosplay, z następujących wydarzeń:

W lutym nasz nowy współpracownik Adam, którego zapewne znacie jako Ragnar Workshop, podzielił się z nami swoją opinią na temat kupowania strojów cosplayowych. W tym też artykule zadaliśmy Wam pytanie, co Wy myślicie na ten temat. Wyniki prezentują się w następująco:

Wszystkie lutowe artykuły możecie przeczytać w tym miejscu.

Baza Cosplayerów i Fotografów

Ważnym elementem naszego serwisu jest baza cosplayerów i fotografów, która przez długi czas była w stagnacji, ale z lutym się to zmieniło i zaczęliśmy prężnie rozwijać ten dział naszej strony. W drugim miesiącu roku w naszej bazie pojawiły się 54 nowe wpisy, z czego 28 pozycji dotyczyło cosplayerów, a 14 fotografów. Dwa wpisy łączyły obie funkcje.

W tym miejscu zobaczycie wszystkie osoby dodane do bazy w lutym.

Podsumowanie

Luty, jak na najkrótszy miesiąc w roku, był niezwykle pracowity i mam nadzieję, że materiały, które Wam dostarczaliśmy, zaciekawiły Was. Możecie dać nam znać, czy takie miesięczne podsumowania to dobry pomysł, a już w marcu będziemy mieć dla Was dwie nowe ciekawe funkcjonalności w Cosplaytime.pl. Zostańcie z nami...

Czy chcecie więcej miesięcznych podsumowań z naszej działalności?
Loading ... Loading ...