Akcja REKRUTACJA! <br/> Dołącz do Cosplaytime.pl

Akcja REKRUTACJA!
Dołącz do Cosplaytime.pl

Cosplaytime.pl docelowo ma być największą bazą cosplayerów i fotografów z masą ciekawych artykułów i wiedzy o cosplayu, ale bez najcenniejszego zasobu, jakim są ludzie, nie uda nam się zrealizować tego marzenia. Dlatego otwieramy rekrutację i może szukamy właśnie Ciebie! Niepotrzebne Ci żadne doświadczenie, wszystkiego będziesz mógł się nauczyć. Dołącz do nas i stań się częścią wspaniałej historii!

Kogo poszukujemy?

Encyklopedysta - Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dodawanie nowych strojów, cosplayerów i fotografów do naszej bazy. Jeśli lubisz oglądać ciekawe stroje w sieci, do tego całkiem nieźle orientujesz się w popkulturze, to szukamy właśnie Ciebie!

Redaktor/Publicysta - Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie artykułów, recenzji, felietonów czy wywiadów, związanych z tematyką cosplayu. Jeśli lubisz przelewać swoje myśli na elektroniczny papier, to nie zwlekaj i zgłoś się już teraz!

Korekta - Na to stanowisko poszukujemy osoby, której nieobce są zasady gramatyki i ortografii, a do tego bardzo lubi poprawiać inne osoby. To ty? Fajnie, zgłoś się już teraz!

Konwentowicz - Jeśli lubisz spędzać czas na konwentach, a twoim stałym punktem programu jest konkurs cosplay, to to stanowisko jest dla Ciebie. Potrzebujemy osoby, która pomoże nam stworzyć kalendarz wydarzeń cosplayowych (konkursy, spotkania w galeriach czy fotograficzne plenery), ale też pojawi się tam jako nasz przedstawiciel i napisze o imprezie parę słów. Kilka imprez czeka już na obsadzenie!

Fotograf - Lubisz robić zdjęcia? Wychodzą Ci one całkiem dobrze i chciałbyś docierać do większego grona fanów cosplayu? Na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie relacji zdjęciowych z wydarzeń związanych z cosplayem i galerii cosplay. Przykłady możecie znaleźć tutaj: .

YouTube - Na to stanowisko poszukujemy osoby, która nie boi się kamery, wie jak się z nią obchodzić, a do tego potrafi montować. Chcielibyśmy wprowadzić więcej ciekawych nagrań z konkursów cosplay, wywiadów wideo, jak i materiałów z ciekawostkami o cosplayu. A może nagrywasz CMV? W takim razie Ciebie też szukamy!

Tłumacz - Znasz język angielski, rosyjski czy niemiecki, a może hiszpański? Potrzebujemy właśnie Ciebie! Osoba na tym stanowisku pomoże nam przenieść Cosplaytime.pl na wyższy poziom.

Co oferujemy?

W tej chwili nie jesteśmy Wam w stanie płacić. Cosplaytime.pl jest tworzony przez hobbystów i miłośników cosplayu, ale docelowo chcielibyśmy zmienić ten stan rzeczy i zamienić hobby w pracę! By zrealizować te marzenia, potrzebna jest nam Wasza pomoc! Niemniej jednak, z dołączenia do naszego grona będą płynąć korzyści. Poza przyjemnością z tworzenia czegoś wyjątkowego, zdobędziecie doświadczenie redaktorskie w medium internetowym. Wraz ze świetną ekipą nauczycie się pracować w grupie, a także pracować zdalnie. Oczywiście, nie ominą Was bardziej namacalne profity ze współpracy z nami: Każdy z naszych redaktorów otrzyma mail w domenie cosplaytime.pl, koszulkę i kubek z logo redakcji, a od czasu do czasu będziemy przygotowywać inne ciekawe drobiazgi i profity. Mało? Rozszerzamy nasz dział konwentowy, więc nie ominą Was wejściówki na wiele wspaniałych wydarzeń w naszym kraju, a że chcemy podbić też inne kraje, to nie zabraknie wydarzeń zagranicznych. Będziecie mogli też uzyskać legitymację prasową i pojawiać się na imprezach jako przedstawiciele mediów.

To tylko początek… dołącz do Nas, a nasz pakiet socjalny na pewno się powiększy!

Czego oczekujemy?

Przede wszystkim zależy nam na długofalowej współpracy, która będzie w miarę regularna. Dobrze by było, abyście mogli poświęcić nam te kilka godzin w tygodniu. Po prostu oczekujemy od Was, że poświęcicie nam trochę czasu, a wszystkiego innego będziecie mogli się nauczyć.

Oczywiście dobrze by było, aby fascynowała Was tematyka cosplayu oraz abyście posiadali jakąś wiedzę na ten temat.

Zgłoś się już teraz i pomóż Plejo zmieniać świat!

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.