Nowe logo Cosplaytime.pl

Nowe logo Cosplaytime.pl

Od samego początku naszego istnienia towarzyszyło nam logo stworzone przez rysownika, znanego w sieci jako MrIcan's world. Przez długi czas spełniało ono swoje zadania i z czasem stało się rozpoznawalne, ale niestety nie było idealne. Posiadało parę mankamentów, które stały się kłopotliwe, i trzeba było pomyśleć nad stworzeniem nowej, odświeżonej wersji.

Stare logo Cosplaytime.pl

Stare logo autorstwa MrIcan's world

Niedawno nadarzyła się ku temu okazja, bo do naszej redakcji dołączył Łukasz, który zajmuje się grafiką i podjął się tego zadania, a uwierzcie nie było ono łatwe. Na początku staraliśmy się zachować jak najwięcej ze starego logo, które tak dobrze wszyscy znali. Efekty nie były niestety zadowalające. Z czasem postanowiliśmy trochę mocniej ingerować w jego wygląd i charakter. Stąd całkowicie nowy font oraz zastąpienie kleksów maźnięciem farby. Nowe logo zdecydowanie lepiej prezentuje nazwę Cosplaytime.pl, co było dla nas kluczowe podczas prac. Efekt możecie podziwiać poniżej. Mamy nadzieję, że nowe logo stworzone przez Łukasza przypadnie Wam do gustu i polubicie je tak jak poprzednią wersję.

Nowe logo Cosplaytime.pl

Nowe logo wykonane przez Łukasza

Nowe logo to najważniejsza, ale nie jedyna nowość, którą chcielibyśmy Wam zakomunikować w tym pierwszym wpisie związanym z życiem naszej strony. Drugą ważną wiadomością jest fakt, że założyliśmy grupę na Facebooku, która nazywa się Czas na Cosplay - grupa Cosplaytime.pl. Stworzyliśmy ją, aby skuteczniej do Was docierać. Będziemy starali się tam prezentować więcej niż na samym Fan Page'u. Zachęcamy też Was do tego, abyście aktywnie uczestniczyli w życiu grupy, dodając zdjęcia swoich strojów czy dzieląc się ciekawymi artykułami związanymi z cosplayem. Dołączcie do naszej grupy już dziś!